RENOVÁCIA NEREZOVÉ OCELE

K renovácii nerezovej ocele Vám veľmi dobre poslúži prípravky InoxiClean. Pomáhajú efektívne obnoviť a udržovať povrchy napr. Z nehrdzavejúcej ocele, hliníka, medi a ďalších materiálov. Vybrať si môžete z niekoľkých rôznych druhov: InoxiClean Restore, InoxiClean Foam, InoxiClean Spray alebo tiež InoxiClean Chalk. Všetky tieto prípravky pre Vás má k dispozícii firma Abrasiv.

InoxiClean Restore

Vďaka tomuto prípravku môžete ľahko odstrániť stopy hrdze, nečistoty alebo tiež mapy po chemickom čistení ako z nerezovej ocele, ako aj z hliníka alebo medi. Vďaka nemu budete schopní navrátiť späť pôvodný vzhľad materiálu. Navyše sa jedná o 100% biologicky odbúrateľný výrobok.

InoxiClean Foam

Táto viacúčelová pena čistí nerezové povrchy s vysokým leskom a je možné ju použiť aj na ďalšie leštené povrchy. Ďalej tiež odstraňuje nečistoty, zvyšky olejov alebo odtlačky prstov. To všetko ľahko a bez škrabancov.

InoxiClean Spray

Tento sprej je vhodný pre čistením matných povrchov nerezových ocelí, kovov a Lamináty Alebo keramických dlaždíc a pod. To všetko jednoducho o bez poškriabaniu. Ďalej tiez zaisťuje hladký a dokonalý povrch a vytvára tenký ochranný film, ktory ochraňuje povrch materiálu a zabraňuje jeho ďalšiemu znečistením.

InoxiClean Chalk

Jedná sa o čistiace a leštiace prášok ktorý sa uplatňuje najmä v konečnej fáze výroby povrchov. S jeho pomocou odstránite zvyšky olejov a odtlačky prstov z vyletěného obrobku ľahko a tiež bez škrabancov. Tento prášok sa tiež používa v kombinácii s mikrovláknom.

Joomla SEF URLs by Artio
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vyrobilo Weboo s.r.o. a SEO ze Zlína | All rights reserved.